Workflow - InterSystem - Autoryzowany Partner enova365

Idź do spisu treści

Menu główne:

enova365 > Moduły
 

Workflow

 
 
 

Umożliwia koordynowanie złożonych działań realizowanych w systemie enova365 przez grupę ludzi pracujących w różnych departamentach przedsiębiorstwa.

Workflow wchodzi w skład zintegrowanego oprogramowania enova365 ERP/CRM, dzięki intuicyjnemu środowisku pracy użytkownika i możliwości definiowania zaawansowanych zasad, pozwala skutecznie organizować i automatyzować pracę wielu osób w ramach procesów firmy w obrębie systemu enova365.

System umożliwia koordynowanie złożonych działań realizowanych przez grupę ludzi pracujących na enova365 w
różnych departamentach przedsiębiorstwa. Porządkuje grupy zadań przypisane do użytkowników w procesy niezależnie od obszaru firmy.

W
ten sposób organizuje przepływ pracy poprzez automatyzację procesów biznesowych w poszczególnych modułach enova365, w których dokumenty, informacje lub zadania są przekazywane od jednego uczestnika do następnego, zawsze według odpowiednich procedur zarządczych.


M
oduł Workflow organizuje pracę poprzez wyznaczenie ścieżek dla dokumentów i zadań od operatora do operatora. Na każdym etapie można zweryfikować stan realizacji zadania oraz osobę odpowiedzialną za dany odcinek. Porządkowanie procesów pracy jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego