Wdrożenia systemów enova365 - InterSystem - Autoryzowany Partner enova365

Idź do spisu treści

Menu główne:

Usługi on-line > Wdrożenia

Nadzór nad wdrożenem systemówWieloletnie doświadczenie w implementacji systemów do zarządzania przedsiębiorstwem pozwoliło nam doskonale poznać i zrozumieć wymagania Użytkowników. Kluczową rolę w tych procesach odgrywa profesjonalne szkolenie oraz wdrożenie. Znając realia działania przedsiębiorstw opracowaliśmy optymalną metodykę wdrożenia zapewniającą pełne wykorzystanie możliwości dostarczonego przez nas systemu.


Analiza przedwdrożeniowa

Celem wdrożenia systemu jest zwiększenie efektywności działania firmy. Aby osiągnąć ten cel, konieczne jest przeprowadzenie rzetelnej analizy procesów biznesowych przedsiębiorstwa.
Staramy się poznać strukturę firmy, główne i posrednie potrzeby biznesowe oraz funkcjonalne i informacyjne uwarunkowania realizacji procesów biznesowych. Przeprowadzenie tak rozumianej analizy pozwala na prawidłowe przygotowanie przedsiębiorstwa do uruchomienia i sprawnego użytkowania wdrażanego systemu.


Wdrożenie

Oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe: od przygotowania wdrożenia i dostarczenia wymaganego oprogramowania enova, poprzez usługi implementacyjne i szkoleniowe, aż po serwis, wsparcie i rozwój oprogramowania. Dla naszych klientów oznacza to możliwość współpracy z jednym dostawcą zapewniającym kompleksowe rozwiązania i odpowiedzialnym za całość przedsięwzięcia.

Doświadczenie nabyte przez zespół InterSystem podczas pracy dla przedsiębiorstw z różnych branż pozwoliło zbudować zgrany i skuteczny zespół wdrożeniowy. Nasi konsultanci i programiści posiadają wszechstronną wiedzę dotyczącą oferowanych technologii.

Nasza współpraca z Użytkownikiem trwa przez cały okres funkcjonowania systemu enova w przedsiębiorstwie. Posiadamy wyspecjalizowany zespół będący do dyspozycji naszych klientów po zakończeniu wdrożenia. Gwarantujemy wsparcie , które zapewnia wysoki komfort pracy z oferowanymi przez nas systemami enova i daje wymierne korzysci naszym Klientom.

Zapewniamy stałą aktualizację oprogramowania do zmieniających się warunków prawnych. Nieustannie dbamy, aby nasze systemy przyczyniały się do zwiększenia konkurencyjności naszych Klientów i pomagały osiągać im większe zyski.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego