Kadry Płace - InterSystem - Autoryzowany Partner enova365

Idź do spisu treści

Menu główne:

enova365 > Moduły
 

Kadry i płace

 
 
 

Skutecznie wspomaga zarządzanie zasobami w firmach zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników.

Spełnia wszystkie wymagania polskiego ustawodawstwa w zakresie ewidencji danych kadrowych, naliczania wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, podatków oraz składek ZUS.

Jest elementem kompleksowego systemu ERP enova365 i może być używana w modelu usługowym (Software as a Service) w chmurze Microsoft Azure lub jako narzędzie instalowane w chmurze prywatnej (jest to forma zakupu licencji). To w 100% polski produkt, bazujący na kilkunastoletnim doświadczeniu w zakresie wspierania procesów w firmie.

Jest gotowy do pracy w średnich i dużych polskich firmach lub do integracji w oddziałach międzynarodowych korporacji zlokalizowanych w Polsce, pracujących na zagranicznych systemach.

Jego przewagą jest bieżąca aktualizacja do zmieniających się przepisów i duża elastyczność w tworzeniu własnych procedur w obrębie tych nowelizacji.W procesach kadrowych firmy, szczególnie przy dużej liczbie zatrudnionych pracowników, znaczenie ma szybkość wprowadzania danych i dostęp do nich nawet przy kilku tysięcznej bazie. enova365 wspiera zarządzanie zasobami ludzkimi oraz prowadzenie czynności wynikających z ustawowych obowiązków pracodawcy. Prowadzenie kartotek pracowniczych wraz z odbytymi szkoleniami, pozwala szybko odnaleźć potrzebne w firmie kompetencje lub określić je na potrzeby rekrutacji.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego