InterSystem - autoryzowany partner enova. Systemy ERP enova365. - InterSystem - Autoryzowany Partner enova365

Idź do spisu treści

Menu główne:

 

Polecamy Pakiet systemów enova365
Księga Podatkowa  Księga Handlowa  Handel  Płace  Kadry  Serwis  Projekty
Nasze usługi:
Instalacje, Szkolenia
 Aktualizacje zdalne
Wdrożenia on-line
Pomoc i obsługa zdalna
Szablony księgowań
Formuły płacowe
Automaty księgowe

Najkorzystniejsza oferta 2020.
Sprawdź nas!

Naszą specjalnością są automaty i szablony schematów ksiegowań.
Aby zmiany przepisów nie były uciążliwe i obsługa systemu nie zabierała Państwu cennego czasu, proponujemy wykorzystanie dostępnych funkcji w systemach enova365, Raks SQL, które zautomatyzują wprowadzanie faktur kosztowych, czy naliczanie wynagrodzeń. Szablony księgowe zwane również wzorcami księgowymi umożliwiają wykonanie księgowań na konta księgowe lub do księgi podatkowej wraz z wpisami do rejestrów VAT i rozrachunków wg indywidualnych wymagań użytkownika.
Przykładowe wykorzystanie schematów:
Ksiegowanie powtarzalnych faktur kosztowych zakupu (czynsze, energia, towar)
Ksiegowanie faktur sprzedażowych
Księgowanie faktur zakupu paliwa 75% kosztów i 50%  VAT
Księgowanie not, list płac, kosztów pośrednich

Zachęcamy do korzystania z możliwości systemów w zakresie automatyzacji księgowań. Chętnie pomożemy w przygotowaniu schematów ksiegowych lub wykonamy schematy zgodne z Państwa oczekiwaniami. Niektóre rozwiązania opracowane przez producentów są już dostępne w Państwa systemach.
Instalacje wykonanych przez nas szablonów wykonujemy ZDALNIE. Zapraszamy.

ZACHOWAJ ODSTĘP. UWAGA!!! W związku z sytuacją epidemiologiczną w trosce o Państwa i nasze zdrowie usługi możliwe do wykonania zdalnego są wykonywane zdalnie. Faktury i inne dokumenty są przesyłane elektronicznie, a nasz sprzęt podlega dezynfekcji po każdej pracy. Nie korzystamy z komunikacji zbiorowej.  Dojazd do Klienta odbywa się wyłącznie samochodem osobowym przez 1 osobę. Przestrzegamy wszelkich zaleceń epidemiologicznych i zasad BHP. Nie zajmujemy się sprzedażą ani serwisem sprzętu, drukarek, kas itp. Instalacje opgrogramowania i upgrade są wykonywanie zdalnie. Do minimum skracamy czas prac możliwych do wykonania on-line. Płatności realizujemy wyłącznie bezgotówkowo.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego