Informacje o systemach enova365. Warianty, funkcje i możliwości. - InterSystem - Autoryzowany Partner enova365

Idź do spisu treści

Menu główne:

enova365 > Warianty

System enova365 - infomacje ogólne

Systemy enova365 jest dostępny w dwóch wersjach: standard oraz multi.

System enova365 jest dostępny również w trzech wariantach funkcjonalnych - oznaczonych kolorami  srebrnym,  złotym i platynowym.Enova365 pozwala łączyć moduły w różnych "kolorach", aby dokładnie odwzorować potrzeby małych, średnich i dużych firm oraz biur rachunkowych.
enova365 standard
(dawniej enova)

enova365 multi

Użytkownik korzysta z oprogramowania w tradycyjnym środowisku Microsoft Windows (interfejs jest oparty o tradycyjne okienka - Windows Forms). Użytkownik musi posiadać stanowisko pracy wyposażone w komputer z systemem Windows 7 (lub wyższym) i połączenie z serwerem bazy danych.

Użytkownik może korzystać z oprogramowania na kilka sposobów: łącząc się przez przeglądarkę internetową (interfejs HTML), używający urządzeń dotykowych (obecnie dostępna jest wersja dla Windows 8 z wykorzystaniem interfejsu Modern UI). Cena stanowiska dostępu do enova365 multi obejmuje również enova365 standard (nie dotyczy Microsoft Azure).


System enova365 jest dostępny w trzech wariantach funkcjonalnych - oznaczonych kolorami srebrnym, złotym i platynowym.
enova365 pozwala łączyć moduły w różnych "kolorach", aby dokładnie odwzorować potrzeby małych, średnich i dużych firm. Wraz z rosnącymi potrzebami firmy łatwo rozwijać system, a przejście między ich wariantami odbywa się na zasadzie dodania funkcjonalności z wyższej wersji za różnicę w cenie. Dostępny jest również wariant funkcjonalny przygotowany specjalnie dla biur rachunkowych.Oprogramowanie ERP enova365 ma otwartą strukturę. Każdy moduł przeznaczony jest do wspierania określonego aspektu działalności firmy: zarządzania kadrami, rachuby płac, ewidencji środków pieniężnych, fakturowania, gospodarki magazynowej, sprzedaży, prowadzenia księgi inwentarzowej, księgowości itp. Dzięki odpowiedniemu doborowi aplikacji i ich precyzyjnej konfiguracji na etapie wdrożenia otrzymują Państwo system idealnie dostosowany do potrzeb firmy.


Oprogramowanie enova365 jest rozwiązaniem unikatowym na polskim rynku systemów ERP. Oprócz możliwości korzystania z systemu stacjonarnie, program dostępny jest przez logowanie on-line (w chmurze) w interfejsach: przeglądarkowym (obsługującym HTML5), dotykowym (na Windows 8) i komórkowym (na Windows Phone) zgodnych z zasadami Modern UI. Oznacza to, że użytkownicy enova365 mogą korzystać z programu na preferowanym przez siebie urządzeniu: komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie lub smartfonie. To jedyny multiinterfejsowy system w Polsce, który na poziomie bazy danych, logiki biznesowej i funkcjonalności pozostaje taki sam.Chmura obliczeniowa pozwala na przetwarzanie danych przez internet. W codziennym życiu znana od dawna - przesyłanie zdjęć, poczta email, portale społecznościowe, połączenia wideo. Dziś to także nowoczesny sposób prowadzenia mobilnego biznesu.


Korzyści z chmury

• redukcja kosztów IT o 10-20%
• efektywne wykorzystanie pracy zdalnej
• równoczesna praca z wielu miejsc
• wydajność i skalowalność systemu
• normalizacja przetwarzania danych
• możliwość dotarcia do nowych rynków


__________________________________________________________________________________________________________


Jak działa cloud computing


Zapewnia dostęp do informacji przez sieć Internet oraz moc obliczeniową, potrzebną do przetwarzania danych. Komputer nie pełni już funkcji serwera, dlatego nie musi mieć dużej mocy. Do używania chmury wystarczy przeglądarka, niezależnie od systemu operacyjnego, na którym pracujesz.

Oprogramowanie enova zostało udostępnione jako usługa - software as a service (SaaS). Dzięki abonamentowi nabywasz dostęp do oprogramowania, zamiast zakupu licencji i sprzętu. Fizycznie system oraz baza danych zainstalowane są na farmie serwerów Microsoft. Używasz systemu w dowolnym czasie i miejscu. Płacisz jedynie za zużycie, co znacznie obniża koszty. A bezpieczeństwo danych i wydajność systemu spoczywa na dostawcy.   


__________________________________________________________________________________________________________


enova365 - system "w chmurze" dedykowany jest dla firm:
• nowopowstałych
• chcących obniżyć koszty IT
• handlowych i usługowych
• opartych o mobilny biznes
• o rozproszonej strukturze
• lubiących nowe technologie
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego