enova365 - wariant Złoty - InterSystem - Autoryzowany Partner enova365

Idź do spisu treści

Menu główne:


Aktualizacje


Zachęcamy do korzystania z nowych funkcjonalności zawartych w nowych wersjach systemów. Nowości wynikają nie tylko ze zmian przepisów. Istotnym bodźcem do ich tworzenia są: wzrost konkurencyjności systemu, wdrożenie zgłoszeń użytkowników, czy też usunięcie ewentualnych usterek. Praca na aktualnej wersji to nie tylko komfort ale również bezpieczeństwo. Dostosowanie systemu do zmieniających sie norm technicznych i prawnych to spore wyzwanie dla Producenta. Zapewniamy zarówno dostawe jak i instalacje aktualnych wersji systemów.
Dostępne są 2 rodzaje aktualizacji
aktualizacje terminowe
aktualizacje otwarte ("na żądanie").


Od lat przełom roku zawsze niesie zmiany w przepisach prawa gospodarczego, które istotnie wpływają na funkcjonalność systemów informatycznych dla biznesu, takich jak enova365.

Aby zapewnić Państwu wsparcie przy wdrożeniu zmian legislacyjnych na rok 2019, zespół Soneta zaplanował nowelizację algorytmów w enova365, publikując trzy nowe wersje na przestrzeni (grudzień 2018/luty2019). Wszystko po to, aby Państwo zrealizowali swoje powinności wobec urzędów, pracowników, czy kontrahentów w narzuconych przez ustawodawcę terminach, zgodnie z obowiązującym prawem.


Aktualna wersja:  
15.1  
Zamów aktualizację
Zamów instalację aktualizacji jednostanowiskowej
Zamów instalację aktualizacji sieciowej
Pobierz aktualizację  
(dla użytkowników z aktualną licencją)


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego